Menu Zamknij

Catering

Skomponuj swoje menu i zamów catering w ZAZ Strzelno. Z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach i potrzebach naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę cateringową zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zapewniamy catering na targach, konferencjach, kongresach, eventach oraz spotkaniach dyplomatycznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Klientom indywidualnym oferujemy usługę cateringową podczas wydarzeń takich jak: wesela, komunie, chrzciny, urodziny oraz prywatne spotkania w domu czy garden party.
Obsługujemy cateringowo wydarzenia w regionie począwszy od małych spotkań, na dużych realizacjach dla kilkuset osób kończąc. Profesjonalna logistyka: zaplecza, wydawki, kuchnie, własny sprzęt, odpowiednia ilość obsługi daje gwarancje najwyższej jakości usług.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo menu: fit, eko, bezglutenowe, wegetariańskie, wegańskie, regionalne oraz tematyczne.

Zamówienia przyjmujemy pod numerem telefonu 733 233 848 lub w ZAZ Strzelno. Potrawy do odbioru w Przyjezierzu(możliwość dowozu za dodatkową opłatą).

Skip to content